Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

Erkekler, kadınlardan neden kaçar ?

YazarMesaj
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Empty
    MesajKonu: Erkekler, kadınlardan neden kaçar ?   Erkekler, kadınlardan neden kaçar ? Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 7:44 pm

Erkeklerin bir ilişkide kadınlardan neden kaçtığını hiç merak ettiniz mi?

Birbirinizi çok sevmenize rağmen bazen ayrılmak zorunda kalabiliyorsunuz. Yıllarınızı verdiğiniz ilişki birden bitebiliyor. Peki neden? İşte erkek lerin gitmesine ya da gitmek zorunda kalmasına neden olan etkenler...

1. Aşkla tutku arasında...
    Aslında aşk ve sevgi kadınların, tutku ise erkeklerin yapısına uygun. Erkekler tutkuyu yaşamaktan yana, bazen aşktan korkabiliyor ve böylece çekip gidiyorlar. Bazen körü körüne aşk yaşamaya da zorlanabiliyorlar kadınlar tarafından. Özellikle de aileleri ilişkiye dahil etme çabası ve evlilik kasıyor...

Dip not: Onu kendiniz sanmayın. Onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Gitmesinde payınız büyük.

2. Sorumlu olmak istemiyorsa
    Erkekler bazen işlerinden başka sorumluluk istemezler. Aklını, kuvvetini ve kendini sadece işine verir, özel hayatlarında da rahatı seçerler. Birlikte yaşayan çiftlerde bu sorun daha çok yaşanır. Erkek etliye, sütlüye ne kadar karışmak istemezse, kadın da o kadar paylaşımcı olmak ister. İşte, bu noktada ipler kopar ve erkek ilişkiyi bitirmekle sorumluluktan kurtulacağı yalanına sığınır.

Dip not: Sorumluluğu seven olduğu kadar sorumluluktan kaçan erkekler de var hayatta. Rahatına pek düşkün olan bu tipler, ne evde size yardım eder ne de ilişkiniz üzerine kafa yorar. Eğer siz de rahatınıza düşkün biriyseniz ilişkiniz yürür. Yok eğer kafaya takan, mesuliyetten kaçmayan bir kadınsanız bu erkeği tutamazsınız.

3. Sen bana fazlasın!..
    Erkekler kendilerine çok iyi davranan kadınlardan da kaçar zaman zaman. Her şeyin yolunda olduğunu gören erkek, verdikleriyle aldıklarını tartmaya başlayınca gözü korkar... Ayrılık sebebi de, klasik cümleleri aşmaz: "Sen mükemmel birisin. Bense bunun altında eziliyorum..."

Dip not: Bahanelerin adamı! Siz siz olun, birkaç gömlek üstünsün bahanesiyle sizden ayrılmak isteyen adamı, bırakın gitsin!

4. Seni seviyorum fakat başka bir deneyim istiyorum
    Bu cümleyi genellikle ilişkisi beş yıldan fazla süren erkekler kurar. Üniversitede tanışılır, üniversite bitirilir... Aynı evde yaşanmaya başlanır. Yıllardır hep bildik kadın ve erkek. Ve tabii ki monoton bir ilişki. Gitmek kadar kalmak da zor. Kimileri becerebilse de böylesine uzun bir ilişkiyi yaşamak her iki taraf için de zor gelebilir. Sıradanlık belli bir zaman sonra sıkacak ve evlilik dahi düşünülmeyecektir. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen sevgiliniz size ayrılırken oldukça dürüst olacak. İçinden ne geçiyorsa onu söyleyeceğinden ve sizinle her zaman dost kalacağına emin olabilirsiniz.

Dip not: Böylesine uzun süren bir ilişkiden kopmak her ne kadar zor olsa da, aslında her ikinize de belli bir zaman sonra iyi gelecek. En az onun kadar siz de yepyeni bir dünyayı keşfetmenin eğlencesine kaptırabilirsiniz kendinizi! Ve unutmayın, o sizin gerçek dostunuz. Size belli bir süre sonra geri dönme yüzdesi ise 70.

5. Anlaşıyoruz ama aşk yok
    Erkekler de aşık olduğu ve yanında huzur bulduğu bir kadınla olmak ister. Çok iyi anlaşıyor, eğleniyor olabilirsiniz ama size aşık değilse ilişkiyi bitirir. Çünkü o, romantik ve aşka aşık bir adamdır.

Dip not: Sizinle kalması için ısrar ettiğiniz sürece, siz de onunla birlikte çok mutsuz olduğunuzu anlayacaksınız. En iyisi, kendinize göre birini bulmak...

Aksini Belirtmedigim Takdirde Yazdigim Konular ALINTIDIR
    https://ay-maral-can.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -