Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi )

YazarMesaj
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Empty
    MesajKonu: Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi )   Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 3:04 pm

Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi ) Sevgiliye10td0

KENDİ AĞZINDAN MURAT GÖĞEBAKAN :

09/10/1968 yılında Adana da dünyaya geldim.Annem de benimle aynı ruha sahipmiş ki çocukluğumdan beri müzik konusunda yanımda oldu.7 yaşında ilk defa elimden tutup o sahneye çıkardı beni...Bir daha da inmedim,inemedim...Herkes futbol topu isterken ben gitar istedim.Aldırdım da.!Bence iyi olmuş,ya sizce?Aldığım ilk enstrüman dersleri İsveç mandolini,bağlama ve gitardı.Dersler,dersler,dersler!!Beni etkileyen isimler Erkin Koray,Edip Akbayram,Barış Manço,Moğollar,Deep Purple,Led Zeplin!.. Sonra hayaller ve gerçeklere dönüşümü.İlk albüm,ilk heyecan,Ben sana Aşık Oldum’ un doğuşu..Peşi sıra gelen ödüller.Benim için en anlamlısı 1997 Kral TV de aldığım hayatımın ödülü.Unuturmuyum Seni, Kara Sevda, Malabadi KöPage Rankingüsü...Anlasana. vs... ve geçen yıllar, O dönemler içinde müzik dünyasında, yorumum ve anlatımım çok farklı olarak değerlendirildi..Ve bu övgüye değer bulunarak,beni daha da ileri gitmem konusunda teşvik etti. Hatta ilk albümümden bu yana, farklılığımı...!Çok bağırarak şarkı söylüyor! diye nitelendirenler için...bugünkü olgunluğumla sadece şunu söyleyebilirim; -ŞAİRLER YAZAR. ŞARKICILAR SÖYLER -Ama hem YAZAN,hem SÖYLEYEN isen HAYKIRMAN gerekir Bunu sevenler çok iyi bilir!!! Zira bu ruhun haykırışıdır..Tıpkı tabiatın ruhu gibi, --Yeni doğan bebek AĞLAR!!! --Kartal ÇIĞLIK ATAR!!! --Esen rüzgar UĞULDAR!!! --Murat Göğebakan HAYKIRIR!!! Çünkü benimde bir ruhum var!...

CANER SÜMENGEN'İN AĞZINDAN MURAT GÖĞEBAKAN ABİSİ :

Hani yaşamda bazı değişmezler vardır...Sevgi,aşk,dürüstlük,iyiniyet vs...İşte modern çağın bu değişmezlerini dinliyorum sanki onun müziğinde.Haykırışlarında,yare olan siteminde,yüreğinin derinliklerinden kopup gelen o fırtınada hepimizin izi var...Anadolu Rock Müziği'nin bana göre bir numaralı ismi Murat Göğebakan Abi'me burada bunları yazmanın gururunu yaşıyorumBize öğrettiğin tüm değerler için EYVALLAHHH!!! cannn abim...tüm kaset projelerinin buradan taa Wembley'e uzanmasını canıgönülden diliyorum...

alinti
    https://ay-maral-can.yetkin-forum.com

Murat Gögebakan Hayatı ( Biyografisi )
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -