Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
Sinezenler..Sözleri
Bir Sarkisin Sen
Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
MerHaba MerHaba :)
ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
Azerbaycan Bayragi

Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Empty
MesajKonu: Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler   Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:44 am

seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter

benim sana olan askima ne güzel derim
senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyorsorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!!

CANIMA HATIRAunutulanlar unutanlari asla unutmaz bitanem

SaKaR BiR iNTiHaRDaN DüŞTüM HaYaTaYaŞıYoRSaM SaKaRLıĞıMDaNDıR !!

KurTaR n£ oLuR ßeni ßu KahroLası Dißini ßiLe Gör£m£digiM ßoşLukdaN!!

eLimden hicbisi qeLmeshic bi carem yoqkaranLık bu sokakLarda eLımı tutan yoq!!:

ßiri Gider ßiri Gelir Hayat Hep ßöyledir Vedalar Koysada ßazen Gitmek Gerekir

k€L!m€L€r!n y€Tm€d!ğ! kAdArıM,n€ kAdAr AnLaTıR$am AnLaTaYıM,AnLaDığIn kAdArImM

£t£giNi İnDirM£K İst£dİgiN İciN SaNa GöRe HayaT FaiŞ£!!!
оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle

Tanrım sana sen gibi bir sevgili versin, umarım sende onu ben gibi seversin Sevdiğin sever sen gibi bir başkasını; sen sevdiğini seversin,sevdiğin bir başkasını

Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, Yolun açık olsun

Özlemim sana dağların kavuşması kadar uzak Özlemim sana birdaha yaşanmayacak kadar yasak Sarhoşum bir ömür içmiş kadar sana tutsak Bir seni unutmadı unutmazda bu yüreğe kalsak

Yalnızlığa atıp gitti dost diye bildiklerim Geceler bile satıp gitti tükendi ümitlerim Beni terkedipte başkasına gönül verenin Zehir edecem hayatını bensiz mutluluğa erenin

Bana aşkların en büyügünü yaşatıp Dertlerinle derdime dert katıp Beni bu dünyada yanlızlığa satıp Terkedip gittin beni sahte aşık

HAYAT HICBIR INSAN ICIN AGLAMAYA DEGMEZZATEN DEGEN INSAN AGLATMAZYINE DE AGLAMAK ISTIYORSAN,BASINI DIK TUT KI GOZYASLARIN AGLATAN KADAR ALCALMASINSANA SEVGIMI SOYLESEM SEVGIMDEN KORKARSINBEN SENIN ICIN OLMASAM BILE SEN BENIM ICIN HEP VARSIN

Gönderdigim mektubu okurken ağlama sakın Senin birtek gözyaşına kıyamam aşkım Beni senelerdir ağlatıyorsun ama Göz yaşlarım boşa değil içinde sen varsın

Öyle bir özlem varki içimde anlatmak az gelir Öyle bir iz kaldıki mazimde bunu kalbim bilir Yolların tuzak aşkların yasak olduğu yüreğimde içinden sen varsın ancak seninle birlikte yürek denir

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece

Gözlerim sözünü tutamadı inan, hep seni arıyor gittin gideli Bir hasretin kaldı bende hepsi bu Ne desem boş artıkSen de gittin ya!!

Bu sevda bir sürgün nereye gider Nereye kadar be gülüm nerede biter İçimdeki hasret düşer gözümden, dayanmaz bu yürek gel gör gülüm bu kadar yeter

Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir kiLit vururuz yüreğimize Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize Çeker gideriz be gülüm kime ne

Al sana yeni adres Oturmaya bekleriz dön dolaş mahallesi arabul caddesi zor bulursun apartmanı no:9 Gelsende biz evde yokuz öLüMüne CıkıOruZ SoN DuraK Kara TopRak

Bitti biteli kapalı gişe oynuyor, senaryosu senin, adını ise vazgeçilmezim koyduğum film Ben filmin esas oğlanı, sense kapanmak bilmeyen gönül yarası Dublör kullanıyorum artık gülerken, başrolde ise masum gözyaşı damlası

Akan seller gibi dağladın yüreğimi, aldın çok uzaklara götürdün beni Oysa bir zalimi sevmiş yüreğim, çöllerde meçhule düşer gibiyim

Değirmen misali döner başım, sevda değil bu bir hışım gel gör beni darmadağın, tel tel çözülüp kalmışım

Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere Rüzgar olup esiyorum sessizce Sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeyeBensizken üsürsün diye

Yar bu şarkım tek senin için, Sende kalsın belki dinlersin, Bir soran olursa eğer HASRET çekenlerin şarkısı dersin

Her güleni dost sandığında Yalan sevgilere hemen kandığında Dertlerinle başbaşa kaldığında Beni düşünüp AĞLAYACAKSIN

SENI UZAKTAN SEVMEYI, SANA BAKMADAN GORMEYI, DUYMADAN DINLEMEYI, KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI, HERSEYI OGRENDIM AMA SENSIZ OLMAYI ASLA!!!

Korkma sakın gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım! Ayrıldık diye yanlızsın sanma, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım

Vakit geldi gitmem gerek artık Aşkımla bensizliği sana bıraktık Mutlumusun sevdam, gül artık güller senin yalnızlık benim artık
https://ay-maral-can.yetkin-forum.com
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Empty
MesajKonu: Duygu Yüklü Sözler facebook   Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:48 am

güzel duygu yüklü sözler
duygu yüklü sözler
duygu yüklü mesajlar
duygu yüklü aşk sözleri

Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!

Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!

Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep
aklimdasin!!

isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek
korkum UNUTULMAK!!

Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??

Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

ismin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

Hayalin gözümden birgün digermi Yazdigin yaziyi yillar silermi ismini anmadan günler gecermi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!

Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

insani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!

Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!

Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!

Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!

Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!
https://ay-maral-can.yetkin-forum.com

Duygusal Msn Yazıları - Duygusal Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-