Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI.

YazarMesaj
    AyBüke
    Admin
    AyBüke

Rep Gücü : 744

Rep Puani : 10

GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Empty
    MesajKonu: GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI.   GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 9:33 pm

GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI. 0608201175721
    Vali Şerif Yılmaz Tokat İl Müftülüğü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen görme engelli vatandaşlara Kuran kursu eğitiminin final programına katıldı. 26 Haziran ****** Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Valimiz Sayın Şerif Yılmaz’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, İl Müftüsü Abdurrahman Koçak ve çok sayıda davetli vatandaşımız katıldı.
    Programın açılış konuşmasını yapan il müftüsü Sayın Abdurrahman Koçak “ Diyanet işleri başkanlığımız olarak din hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken engelli engelsiz, kadın erkek, yaşlı genç, herkese bu görevleri götürmek bizim asli görevimizdir. Bu görev çerçevesinde 3 yıldan bu yana ilimizde görme engellilere yönelik yaz kuran kursları açıyoruz. Bu kursların açılmasında desteklerini esirgemeyen Valimiz sayın Şerif Yılmaz’a çok teşekkür ederim. İlimiz ve ilçelerimizden gelen kardeşlerimizle beraber Samsundan, Ordudan, Sivas’tan, Diyarbakır’dan İzmir’den, Isparta’dan ve yurt dışından da olmak üzere toplam 22 öğrencimiz kursa katıldı. Bu yaz kuran kursunda kabartma tekniği ile yapılan kuran okuma eğitimini Kahramanmaraş ilimizden görevlendirilen meslektaşımız Rıdvan Cinkara hocamız tarafından verildi. Biraz sonra kardeşlerimizin nasıl bir eğitim aldıklarını hep beraber göreceğiz. Bu nedenle emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
    İl Müftüsü Abdurrahman Koçak’ın konuşmasının ardından kursiyerlerin kabartma tekniği kullanarak kuran-ı kerim okumaları izleyenleri hem duygulandırdı hem de mest etti.

En büyük düşmanımız cehalet olduğunu belirten Valimiz Sayın Şerif Yılmaz “ 3 yıldan beri ilimizde düzenlenen yaz kuran kursunda görme engelli kardeşlerimize yönelik güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyorum. 600 Evler Camii´nde düzenlenen kurs, yaklaşık olarak 1.5 ay sürdü. Tabii Türkiye’nin her tarafından sizinde gördüğünüz gibi yurt dışı dahil kardeş ülkemizden de gelip dinimizi öğrenmek için gayret gösteren kardeşlerimize bizde elimizden geldiği kadarınca yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşallah bu hizmetler devam eder. Gerek engelli gerek de engelsiz herkesin ilimle tanışması gerekiyor. En büyük düşmanımız cehalettir. Bu cahilliğin giderilmesi için emek veren herkese teşekkür ediyorum. Ramazan ayının bu güzel Cuma gününde programa katıldığınız için ayrıca sizlere çok teşekkür ediyorum. Kursiyer arkadaşlarımızı onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı günler hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.
    Program Vali Şerif Yılmaz’ın kursa katılan görme engelli kardeşlerimize başarı belgelerinin takdim etmesii ile sona erdi

alinti

GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ İZLEYENLERİ DUYGULANDIRDI.
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -