Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
İyi Geceler Mesajları Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

İyi Geceler Mesajları

YazarMesaj
    AyMa®aLCaN
    Admin
    AyMa®aLCaN

Rep Gücü : 3498

Rep Puani : 51

İyi Geceler Mesajları Empty
    MesajKonu: İyi Geceler Mesajları   İyi Geceler Mesajları Icon_minitimePaz Ara. 11, 2011 2:17 pm

İyi Geceler Mesajları

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Güzeş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Seni Sadece Gün başlangıcında değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en Tatlı Rüyalarımsın Sevgilim iyi geceler diliyorum.

Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte ozaman rüyanın tadına varıcaksın iyi geceler bitanem.

Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşübürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.

Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.

Soğuk yatağımı süslüyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler.

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldılzara bak sakın unutma. iyi geceler.

Kalbim Attıkça Rüyalarda Buluşacağız sevgilim, ne zaman ölürsem işte ozaman ruhum seninle olacak bebeğim. iyi geceler.

Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler herşeyim

Sabah resmini, gece hayalini, uykumlarımda ise rüyalarımda görüyorum seni, Seviyorum Seni iyi geceler Sevgili…

Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim iyi geceler aşk meleğim.

Geceler ufacık bir ayrılık aramızda, rüyalarda olmasa çekilmez bu dünya ) iyi geceler sevgilim.

Kalbin kadar iyi ve güzel bir gece diliyorum sana Aşkım, sen gecelerin en güzeline lâyıksın. iyi geceler birtanem.

Bu Güzel geceden daha güzel olan aşkıma kocaman öpücükler yolluyorum ve iyi geceler diliyorum, Seni seviyorum birtanem.

Benim en güzel gece seni rüyalarımda gördüğüm gecedir sevgilim, bugün sende gecenin iyi geçmesini istiyorsan sende beni gör sevgilim hadi ikimizede iyi geceler

iyi bir gece yalnızca seni rüyalarda görerek başlar işte ozaman yeni bir günde güzel geçer. Nerdenmi biliyorum Çünkü Ben hep Senin Sayende günümü seninle bitiriyor yeni güne seninle başlıyorum Aşkım

iyi bir gece sadece seni rüyalarda görmekle olur sevgilim, işte ozaman geceye gece derim sevgdiğim
    AyMa®aLCaN
    Admin
    AyMa®aLCaN

Rep Gücü : 3498

Rep Puani : 51

İyi Geceler Mesajları Empty
    MesajKonu: Geri: İyi Geceler Mesajları   İyi Geceler Mesajları Icon_minitimePaz Ara. 11, 2011 2:18 pm

sana söylemek istediğim çok şey var,kimseye söyleyemem

sadece sana..

sana tüm kalbimi açabilirim,

seni kalbimin en derin odasına saklar,

dışardaki tüm kavgalardan sakınırım..

seni oranın sahibi yapar,

bütün hücrelerini sana adarım

seni senden çok severim..

her gece sana dalmadan önce,

bütün damlalarını avcumda toplar,

öpüp sana uçururum..

gözlerimi kapatıp sanki yanımdaymışsın gibi sarılırım,

sen kalbime dokunursun sonra…

o zaman ben uçurumun en sonuna gelirim,

tam düşecekken sen yakalarsın..

başımı göğsüne koyarsın,

güzel gözlerinin içinden bembeyaz şarkılar dökülür saçlarıma..

her hıçkırışımda beni daha çok kalbine sararsın,

bense daha çok isterim,daha çok ağlarım..

ama gülerim aslında,,

beni o kadar çok sev ki bitanem,

içimdekinin hangimizin kalbi olduğunu anlayamiym derim..

bunları söylerken kirpiklerin düşer,

üstüme ışıktan kum taneleri saçılır..

bütün gecemi onlara bularım..,

bulutun üstünde uyusan,

o bile incinmez kıpırtılarından..

bütün uykularım senin olsun,

yeter ki bi kerecik yanımda uyandığını göriym’

iyi geceler sevgilim

İyi Geceler Mesajları Iyigeceler

İyi Geceler Mesajları
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics