Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

Windows 7 Format Atma ve Yükleme

YazarMesaj
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Empty
    MesajKonu: Windows 7 Format Atma ve Yükleme    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimePerş. Ara. 29, 2011 8:12 pm

Bu yazımızda Windows 7 işletim sisteminin nasıl kurulacağını adım adım resimlerle öğreneceğiz..
    Burada İngilizce gösterilen yerler sizde Türkçe olabilir.Bu durumu değiştirmez, aynı yere tıklarsanız aynı işlemleri yapar.

Kurulumdan önce yapmamız gereken bir kaç adım var. Öncelikle elimizde olması gerekenler:
    1- Windows 7 CD' si ya da DVD' sine ihtiyacımız olacak.
    2- İkinci olarak Windows 7' yi kuracağımız bilgisayarın donanımsal olarak Windows 7′ yi desteklemesi gerekiyor.. Bilgisayarınızın Windows 7 donanım uyumluluğunu lütfen öğreniniz.
    3- Son adımda ise BIOS' tan CD/DVD-ROM sürücüsünün Boot edilmesini sağlamamız gerekiyor..

Not : BIOS' tan nasıl boot edildiğini şu yazımıza bakarak yapabilirsiniz....BIOS'tan boot etme

Şimdi Windows 7 işletim sisteminin nasıl kurulacağını adım adım resimlerle yapalım...
    Windows 7 Kurulum CD/DVD' si yerleştirip DVD-Room boot ettiğinizde resimde görüldüğü gibi "Press any key to boot from CD or DVD" yazısını gördüğünüzde Enter tuşuna basın..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win14ewc

Install Now tıklayın..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win2q7ty

Kısa bir süre sonra Windows 7 kurulum ilk yükleme ayarı Dilinizin ve diğer tercihlerin yapıldığı ekran karşımıza geliyor burada Windows 7 olduğu için bir kaç dilde çıktığı için Dil Ayarı English olarak gelicektir. Biz bunu Türkçe olarak değiştirmemiz gerekiyor. İkinci olarakta Klavye ayarı gerekiyor Klavyeyide Türkçe ve Q olarak değiştiriyoruz.

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win3971k

I accept the license terms kutusunu onayladıktan sonra next tıklayarak bir sonraki adıma geçiyoruz..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win4275p

Burada Windows diğer işletim sistemlerini kullanıp bu işletim sistemlerini güncellemek istiyorsanız Upgrade seçiyorsunuz. Farklı bir sürücüye ikinci işletim sistemi olarak kurmak istiyorsanız Custom (advanced) seçmeniz gerekiyor..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win5i73t

Ben Custom geçerek farklı bir sürücüye Windows 7 kurmaya tercih ettim.

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win6g744

Drive options ( advanced ) tıkladığınızda resimde görüldüğü gibi Delete, format, New kısımlar açılıyor bu açılan kısımlar ile diskinizi bölümlendirebilir yada var olan bölümleri silip biçimlerdirebilirsiniz.. bu işlemlerden sonra Windows 7 kurulması istediğiniz disk bölümünü seçerek Next diyerek kurulumu başlatın.

Not (Format için) : Eğer siz daha önce bölümlendirme yapmışsanız Windows'un yüklü olduğu sürücüyü önce seçip, Delete ile silmelisiniz.Ardından new seçeneği ile yeni sürücü oluşturun.Sonrasında da her ihtimale karşı Format ile birde biçimlendirme yapın.Son olarak kurulumu yapacağınız sürücüyü seçip next diyerek bundan sonraki adımları takip ediniz.

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win7b7r5

Kurulum işlemine başladı bir üst kısımda Windows 7′ nin kurulmasını istediğiniz bölüme Windows 7 gerekli dosyalayıp gerekli kurulumu yapıyor..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win8u7c2

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win92760

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win10m7uv

Kurulum işlemi bitti bilgisayar yeniden başlatmak için hazırlanıyor..

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win11z76o

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win12l7rc

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win13j7b7
    https://ay-maral-can.yetkin-forum.com
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

MesajKonu: Geri: Windows 7 Format Atma ve Yükleme    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimePerş. Ara. 29, 2011 8:13 pm

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win14c7tk
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win15s7ci
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win16k7sp

Elinizde Windows 7 için etkinleştirme numaraları varsa girebilirsiniz.
    Eger Henuz yok ise daha sonra Aktive Edecegim secenegini secin.

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win17f7hj
    Windows 7' nın ilk açılışta güncelleştirilmesini isteyip istemediğini soruyor burada Önerilen ayarları seçebilirsiniz.
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win18u7gc
    Saat ve tarih ayarlarını seçin.
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

MesajKonu: Geri: Windows 7 Format Atma ve Yükleme    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimePerş. Ara. 29, 2011 8:15 pm

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win1937v6
    Kendinize bir ağ türü belirleyin.
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win20m7hk

Seçtiğiniz ağ türüne göre Picture, Video, Music gibi klasörlerin diğer bilgisayarlar paylaşıp paylaşmayacağını belirliyorsunuz ve ağ parolasını veriyor bunu bir yere not alınız..
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win2167oq

Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win22u76f
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win23c7xh
    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Win24p7nk
    AyMaRaLCaN
    Admin
    AyMaRaLCaN

MesajKonu: Geri: Windows 7 Format Atma ve Yükleme    Windows 7 Format Atma ve Yükleme  Icon_minitimePerş. Ara. 29, 2011 8:16 pm

Ve Windows 7 kurulum işlemi bitmiştir...

alinti

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » -ATMa GaZeLDen-
    » Windows 7 Stereo Mix ve Ses Ayarlari