Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
    Sinezenler..Sözleri
    Bir Sarkisin Sen
    Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    MerHaba MerHaba :)
    ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
    Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
    Azerbaycan Bayragi

Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin !

YazarMesaj
    AyMa®aLCaN
    Admin
    AyMa®aLCaN

Rep Gücü : 3498

Rep Puani : 51

Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Empty
    MesajKonu: Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin !   Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin ! Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 6:44 pm

Yanıbaşında dururken unutulur mu sevilen ? Yoksa uzaklarda onsuz yaşarken mi ? Hangisi daha az acı verir ? Başkalarına gittiğini görmek mi yoksa sesini bile duymadan nefes alıp vermek mi ? Hangisi daha çok acıtır peki canımı ? Sensiz olmak mı bensiz olmak mı ? Sen benim kalbimi benliğimi alıp gitmişken ben nasıl zevk alırım ki bu hayattan ? Nasıl gülerim ağlarken doya doya … Kalbim sendeyken nasıl severim bir başkasını …

Keşke demek ne kadar koysada insana sen hayatımdayken ‘keşke’lerle tanıştım. Sen gittin sen beni bırakıp gittin ama keşkelerin gitmedi.. Keşke sana bağlanmasaydım deli gibi ! Keşke seni her şeyim yapmasaydım ! Keşke sana verdiğim değerin birazınıda senden görseydim.Keşke zaman canımı bu kadar acıtmasaydı.. Gittiğim heryerde senden bir iz ve arkadaşlarımın dilinde hala ‘biz’ olmasaydık.Herkes senden bahsederken ben ‘unuttum artık’ demekten sıkıldım ! Unuttum deyip unutamamaktan gözlerimin dolmasından !

Artık senden haber bile alamıyorum. Nerdesin kiminlesin kimlerin canını daha aldın ? Kaç kişiyi daha yaktın kim bilir ? Ama artık kalbimi acıtmıyorsun galiba.. Neler hissettiğimi anlayamıyorum.. Ama ‘evet ‘ kaLbim acımıyor ! Çünkü o bende değil .. Sende olmayan bir şeyi nasıl hissedersin ? Nasıl yakabilir ki canını ? Sadece kaybettiğin için üzülürsün.. Ve boş boş yaşarsın.. Yaşamak için başkalarına ayakta olduğunu göstermek için !

Şimdi ben yaşıyorum .. Neden nasıl yaşadığımı bilmeden. Arkadaşlarım ve ailem için.. Ve birgün seni gerçekten unutmak için !

Ve ßirgün Gerçekten Unutmak İçin !
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -