Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGüncel KonularGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Thalia Kimdir ? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

www.ay-maral-can.yetkin-forum.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Türkmenistan (3) - Türkmen İsimleri
Sinezenler..Sözleri
Bir Sarkisin Sen
Azərbaycan dili → Bəzi sait səslərin tələffüzü
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
MerHaba MerHaba :)
ŞİİR DİNLETİSİ SUNU METNİ
Çok Güzel Kalp Resimler,i Güller ve Kalpler,
Azerbaycan Bayragi

Thalia Kimdir ?

YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:31 pm

Thalia Kimdir ? 04we9

Tam adı:Ariadna Thalia Sodi Miranda

Adının Anlamları:Eski yunanda ilham perilerinden biri Thalia olarak adlandırılır.Sodi:benim gizim anlamındadır.Miranda ise güzel bayan.
Nickname:Thali(küçükken ona yuya derlermiş.)

Thalia Kimdir ? 03mr9

Doğum Yeri ve Tarihi:Mexico,26 Ağustos

Burcu:Başak

Göz ve Saç Rengi: Kahverengi

Thalia Kimdir ? 01vh3
Boyu:1.70

Kilosu:52

Eşi:Sony müziğin amerika temsilcisi Tommy Mattola ile 2000'de evlendi.

Thalia Kimdir ? 02gv3

En Sevdiği Aktör ve Aktris: Pedro infante ile Marilyn monroe.

En sevdiği Şarkıcı ve Gruplar:The Doors, Queen, George Michael, Billie Holiday.

Sevdiği Yemekler: Meksika ve japon mutfağı ile pizza

Sevdiği İçecekler: su ve tekila

Sevdiği Renkler: siyah,beyaz ve turuncu

Sevdiği Çiçekler: papatya ve gül

Sevdiği Hayvanlar: Köpek,kedi ve atlar

Hobiler: Okumak,yüzmek,kayak yapmak,koşmak,gitar çalmak

Kendinde Beğendiği En Güzel Yeri: Gözleri
https://ay-maral-can.yetkin-forum.com
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Geri: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:32 pm

thalia hakkında bilinmeyenler

Thalia Kimdir ? Thalia2006xo1

1)california eyaleti her 25 nisan'ı los angeles'da thalia günü olarak kutluyor.
2)meksika'nın başkenti mexico city'deki mumya müzesinde thalia'nın bir heykeli bulunuyor.
3)dünyanın en güsel kadınları arasında gösterilen thalia'nın sahip olduğu güzellik kraliçe ünvanları QUEEN OF VİNA DEL MAR,QUEEN OF THE MİAMİ CARNİVAL,QUEEN OF THE PARTY İN BROADWAY,STAR İN THE EİGHT STREET bulunuyor.
4)başarılarından dolayı thalia'ya los angeles ve manila(filipinler)şehirlerinin anahtarları verildi.
5)son yılların en fazla ses getiren animasyon flimlerinden ANASTASSİA'nın soundtrack'inde thalia'nın 3 şarkısı yeralıyor.
6)thalia şarkılarını ispanyolca,ingilizce,fransızca ve portekizce seslendiriyor.
7)thalia bazı şarkılarının sözlerini kendi yazıyor,bestelerini yapıyor.
8)Maria la del Barrio dizisinin jönü Fernando Colunga ile 2 yıl aşk yaşadığını
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Geri: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:33 pm

Thalia yı tanıyalım?

Thalia Kimdir?

26 Ağustos 1972 yılında Mexico City'de dünyaya geldi.Tam adı Ariadna Thalia Sodi Miranda olan güzel yıldız.5. ve son çocuk olarak dünya'ya geldi.Küçü yaşında ablaları Laura Zapata,Ernestina Sodi,Gabriela ve Federica'yı kendine örnek alan Thalia.3 yaşında Entudians Estudian müzikalinde şarkılar seslendirmeye başladı 5 yaşındayken babası Ernesto Sodi'yi kaybetti ve bununla birlikte yaşama küsen Thalia 1 yıl boyunca kimseye konuşmadı.Annesi Yollanda Sodi Miranda tarafından 6 yaşında piyano dersleri alıp 9 yaşında Din-Din isimli bir gruba katıldı.Grubla 4 albüm çıkarıp türlü festivallerde boy gösterdi.12 yaşındayken meksikanın en ünlü gençlik grubuna Sasha Socol'un gruptan ayrılmasıyla katılma şansı oldu Thalia kariyerine daha sonra Timbriche adlı grubla devam etti bu grupla çıkardıkları albümler sırasıyla VII,VIII ve IX albümleini kaydedip tüm latin amerikayı dolaştılar bu grupla adından söz ettiren Thalia 15 yaşında ilk dizisinde rol aldı dizinin adı Pobre Senorita Limantour,onu takip eden Quienceanera ve Luz y sombra.Thalia bu deneyimlerin ardından Los angeles'a taşınıp orda Alfredo Diaz Ordaz ile tanıştı ve ilk albümünü 1989 yılında kaydetti ilk albümün adı kendiyle ayni adı Yani Thalia ismini taşıyordu.Bu albüm daha çok Rock ezgileri taşıdığı için Thalia'nın yıllarca kafalarda kurduğu masum imajı yıkmıştı.ama Thalia'ya bu albüm ona dizlerde başrol oynama fırsatı tanıdı llk başrol dizisi olan ülkemizdede en yeni dizilere fark atıp ilk 5 içinde reyting rekorları kıran ve Thalia'ya 180 ülkede tanınma fırsatı tanıyan 1992 yapımlı Maria Mercedes ve bu dizinin arkasından yine 1992 yılında piyasaya sürülen Love albümü bu albümden çıkan hitlerle başarıyla gelen Mundo De Cristal Albümü(1993-Resmi Fan Club Adı) ve 1994 yılında yine ülkemizde reytingleri alt üst eden Marimar'la başarısına başarı katan Thalia 1994 yılının sonunda ünlü şarkıcı Gloria Estefan'ın kocası Emillio Estafan ile tanışır ve ilk uluslararası albümü En extasis'i kaydeder bu albümden çıkan büyük hit Piel Morenayla birçok ülkeden altın plaklar ve ödüller kazanır.Ardından çektiği Maria Efsanesinin son Serisi Maria La Del Barrio ile yine ekranlarda fırtına etkisi yaratır(ülkemizde Dahil) bu dizinin ardından çıkardığı ve Thalia'nın ilk patlamasını yaratacağı 1997 yapımlı Amor a la Mexicana ülkemizde bir bomba etkisi yaratıp yıla damgasını vurmuştu.Unutmadan söyleyelim o dönemden sonra ABD'deki California eyaleti her 25 nisanı Thalia günü olarak ilan etti.Daha sonra Hollywood'dan da teklif alan Thalia 1998 yılında çektiği Mambo Cafe filmiylede adından söz ettirdi ama dizi manasında ülkemizdeki en büyük Reyting Rekortmeni hatta Thalia'yı Dizi Kralicesi adına layık gösteren 1999 yapımlı Rosalinda çekildi bu diziyle ülkemizde Thalia EFSANESİ başladı ve günümüze kadar sürüyor.bu dizinin arkasından Thalia 2000 yılında Arrasando isimli albümü kaydetti bu albümde söz yazarı olarakda karşımıza çıkan Thalia,ilk Single olarak Entre El mar y una Estrella adlı şarkıyı seçti çünkü Arrasando şarkısının birde ingilizce versiyonu olan I'ts My Party'in hazırlıklarını tamamlayamamıştı.It's My Partyle Amerika dahil bir çok ülkede büyük başarılar elde eden Thalia, 2 Aralık 2000'de Meşhor St.Patrick Katedralinde eşi benzeri olmayan bir düğünle Sony müzik Başkanı Tommy Mottola ile dünya evine girdi. Hayranlarına hediye olarak 2001 yıılının ağustos ayında Great Hits yayınladı.Kendi Meksika halkının beğeni tarzı olan Banda stili kullanılmış olan albümün adı THALIA Con Banda Grandes Exitos'u bu albümden çıkan ilk şarkı yine Amor a la Mexicana'ydı.2002 yılı başında adını Reklam dünyasında da duyurmaya başlayan Thalia Dr.Pepper adlı içeceğin reklam filminde oynadı.2002 mayıs ayında Thalia'nın Multi-Platin satış statüsüne ulaşmış albümü Thalia 2002 geldi.bu albümden çıkan ilk Single TU y yo(sen Ve Ben) ile Thalia ilk yıllardki Rock'cı günlerine dönmüş oldu bir çok ülkede yeni hayranlar kazandı.ama bu albümün keyfini süremeden Thalia acı bir haberle sarsıldı çünkü kardeşleri Laura Zapata ve Ernestina Sodi kaçırılmışlardı bu haberle yıkılan Thalia müziğe ara vermeyi bile düşündü fakat fityecilerle anlaşıp 3 trilyon gibi bir para ödeyip kardeşleriyle kavuştu.2003 yılının temmuz ayında yine yenilenen Thalia, tarzını tamamen değiştirip İlk İngilizce albümü Thalia 2003 'ü yayınladı albüm çıktığı haftadan 800 bin sattı hatta satışlar o kadar çoktu ki müzik marketler gece açılışı bile yaptı.bu albümden çıkan ilk Single 'da Thalia'ya Fat Joe eşlik etti 'I Want You'şarkısı Mtv,Vh1 ve Fuse'da çok istek alarak Thalia'ya büyük başarılar sağladı.yine 2003 'de Kmart adlı bir firmayla anlaşan Thalia kendi koleksiyonu ile hayranlarının karşısına çıktı bu koleksiyonda iç çamaşırdan tut okul eşyalarına kıyafetten ayakabıya kadar herşeyi bulbilirsiniz.2003 yılının sonunda çıkacağı dünya turnesinde Türkiye'ye de gelmesini umuyoruz.Ama umudumuz var çünkü geleceğini her röportajında yineliyor...
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Geri: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:34 pm

THALİA' NIN SARAY YAVRUSU EVİ

Mottola iki yil önce henüz Thalia flört ederken Meksika’nin Acapulco şehrinde bu muhteşem araziyi satin almişti.Ünlü çiftin her anini takip eden paparazzi ekipleri ise muhteşem malikanenin inşaa edilişini helikopter araciligiyla görüntüledi. Şu an evin yapimi ve arazinin düzenlenmesi için 70 kişi çalişiyor. Tommy ve Thalia yeni yila yeni evlerinde girmek istedikleri için çalişmalar son hizla devam ediyor.

Thalia Kimdir ? 308984axck5

Dev büyüklükteki palmiye agaçlari ve degrli bitkiler evin bahçesini süslemekle birlikte merakli gözlerden gizlenmek için de kullaniliyor. Söylenenlere göre sadece bahçe için 500 bin Amerikan dolari harcanmiş. Bu arazinin üzerinde yapilan çalişmalar için şimdiye kadar 7 milyon dolar civarinda para gitmiş. Hemen hatirlatmakta fayda var; bu fiyat sadece inşaat ve bahçe düzenlenmesi için harcanan para. Bunun dişinda evin dekarasyonu ve mobilyalar için ayrilan akillara durgunluk vercek bir bütçe de var. Iki katli müthiş malikane de tam 12 yatak odasi, bir jakuzi, bir oyun odasi ve bir de masaj odasi ile sauna bulunuyor.Ayrica bu muhteşem arazinin 15 kişilik bir misafir grubu için son derce lüks dizayn edilmiş bir evi daha var. Üstelik arazi de 8 otomobillik bir garaj da yer aliyor. Ayrica arazinin deniz ile birleştigi yerde tam alti tekne kapasiteli bir iskele de bulunuyor. Ve görünüşe göre Thalia ile Tommy evlerine oldukça fazla misafir gelecegini tahmin ediyorlar. Arazinin tropik ağaçlar ve bitkilerin oluşturdugu küçük bir ormanla çevrili olmasi da ünlü çiftin gizlilikten hoşlandigini gösteriyor.
Büyük malikanenin önünde oldukça büyük bir yüzme havuzu da bulunuyor. Havuzun tabani elektrik mavisi ile boyanmis olup suyun derinliği 2,5 metre civarinda. Yüzme havuzu ön taraftaki avludan deniz kenarindaki küçük büfeye kadar uzaniyor ve burada bir barbekü alani yer aliyor.
Özenle yapilmis bahçe kapisi çalisanlarin rahatça girip çikabilmesi için simdilik açik ama yakinda bu kalin ve uzun kapi Thalia ile Tommy’i tehlikelere karsi elektronik bir sistemle koruyacak.

Thalia Kimdir ? 308984lxmz2
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Geri: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:35 pm

MERAK ETİKLERİNİZ?

1.Nelere Gülersin? Herşeye ben sabit olarak gülerim,ben benim yaptığım hatalara,başarıma gülerim gülmek insana gençlik vermektedir.
2.Başka bir dizi çekmeyi ne zaman düşünüyorsun? Şimdi düşünmüyorum tamamen müziğime odaklandım bazı projeleri okuorum şimdi değil ama yakın bir gelecekte çekmeyi düşünüyorum bekleyin!!!
3.Hayatındaki hangi önemli olayın fotoğraflanmasını isterdin? Doğum anımın,ben bir çok fotoğrafa sahip oldum ama o ana hiç sahip olamadım.
4.Hangi şarkın 2002 albümünde favorindi? Y Seguir çünkü bu şarkı insanı ileriye taşıyan farklı bi şarkıydı.
5.Hollywood filmi çekmeyi ne zaman planlıyorsun? Benim için yeterli rolü bekliyorum bir çok yapım okudum bir çoğunda çıplaklık vardı.ama hiç merak etme senin en beklediğin yada hiç beklemediğin bir anda süpriz yapacağım.
6.Senin yaşamak istediğin 3 ülke neresidir? benim listemde ilk Paris var çünkü onun kültürü onun güzelliği başka hiçbir yerde yok 2. olarak istdiğim yer Bora Bora'dır çünkü onun plajı orda bulduğum sıcaklık başka hiç bir yerde yok 3. seçeneğimde New York onun enerjisi onun eğlenceli mekanları gibisi yok kültür hazinesi bir yer.
7.Yadığın şarkılar arasında favoilerin hangisi? 4 tane var Flor de Juventud,Sangre,Arrasando ve Cerca De Ti
8.Kaç tane çocuğun olmasını istersin? zamanı gelince 3 tane.
9.Erkekler için bir moda düşünüyormusun? Elbette gelecek yıl bu projeyi hayata geçirmeyi planlıyorum.
10.Hayranların tarafından yapılan Web siteleri geziyormusun? Kesinlikle ben zaten hayranlarımın yaratıcılığı ve hırsıyla büyüyorum onların yayınladığı yzdığı herşeyi okumaktayım .Onlara Thalia ailesini genişlettikleri için teşekkürler.
11.Sesini nasıl korursun? Ben hergün sabah ses tellerimi nemlendirip gargara yaparım ve litrelerce su içerim.
12.Şarkı yazarken müziği nasıl oluşturursun? Aslında Müzik ilk olarak gelir ama ben müzikle sözü birlikte yaratırım.
13.Hayatta 3 şey dileme hakkın olsaydı bunlar ne olurdu? Bütün savaşlara bir son,ihtiyaçlı aileler için evler ve herkesin işleyebileceği bir iş dilerdim.
14.Neler toplarsın? bir sürü ayı koleksiyonum var 500 taneden fazla Barbie ve kitap okumayı sevdiğim için kitablarım var.
15.Yoga'dan başka hangi sporları seversin? Dağ tırmanmayı,kayak kaymayı,bisiklet sürmeyi,yürümeyi ve koşmayı severim ne zaman vakit bulsam bunları yapmak için kendimi özgür bırakırım.
16.Favori filim türün hangisi Terror,Action,Drama veya Romance? Dram Ve Romanceyi seviyorum ben zaten Dram kraliçesiyim.
17.Yeni Köpeğinin adı ne? onun adı Balack Jack,o benim 8. köpeğim .
18.En beğendiğin dizin hangisi? Mariamar auu Coste Soy!!!bu dizideki karakter benim karakterimle yakındı Maria la Del Barrio'yu da küstahlığından ve gerçekçiliğinden dolayı beğenirim.
19.Sabah,Öğlen Veya gece hangisini sevrsin? Gece
20.Güneşli günerimi yoksa yağmurlu günlerimi seversin? Yağmurlu çünkü melanconic bir romantiklik var ama güneşli günlerde de çok eğlenir arkadaşlarımla pikniğe giderim.
AyMaRaLCaN
Admin
AyMaRaLCaN

Thalia Kimdir ? Empty
MesajKonu: Geri: Thalia Kimdir ?   Thalia Kimdir ? Icon_minitimeSalı Ara. 27, 2011 7:35 pm

36 yaşındaki sanatçı Thalia "Marimar" Sodi'nin bir kızı oldu.

Thalia'nın halkla ilişkiler sorumlusu Kim Jakwerth yaptığı açıklamada,Türkiye'de de yayımlanan pembe dizilerin yıldızı Thalia'nın ilk çocuğu Sabrina Sakae'nin önceki gün dünyaya geldiğini söyledi.Sony Müzik şirketinin eski yöneticisi Tommy Mottola ile evli olan Thalia'nın bebeğinin 3,74 kilogram ağırlığında olduğu ve ailenin Colorado'daki çiftliklerinde dinlendiği belirtildi.Meksika yapımı pembe dizilerin yıldızı 36 yaşındaki Thalia'nın albümleri dünya çapında 12 milyon adet satılmıştı.

Thalia Kimdir ? E5299423c6e3997ab9062c0488c17b72

Thalia Kimdir ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ajdar kimdir :D